• PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

• Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Przedszkole Miejskie nr 19 w Jaworznie z siedzibą przy ul. Wygoda 18 jako Administratora Danych Osobowych. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Jeżeli chcą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, proszę pisać pod adres e-mail: marcin@informatics.jaworzno.pl. Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 RODO, m.in. realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami. Państwa dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami Państwo kontaktują, wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych lub momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa. Po spełnieniu określonych w RODO przesłanek przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego pod adresem – ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do załatwienia Państwa sprawy.

• POWIATOWA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA - JAWORZNO KORONOWIRUS

• WAŻNE NUMERY:

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jaworznie (32) 616 40 58 (32) 317 17 84

Całodobowa Infolinia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworznie na temat koronowirusa

512 306 935, 690 538 610

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Katowicach (32) 351-23-00