• DZIĘKUJEMY

• W dniu 7.12.2022 dotarła do nas cudowna pomoc Mikołaja. Nasze przedszkolaki zostały obdarowane pomocami do zajęć i słodyczami. Serdecznie dziękujemy Pani Angelice Woźniak

• Występ gr. Stokrotki

• W dniu 30.11.2022r dzieci z grupy Stokrotki uczestniczyły w konkursie piosenki patriotycznej organizowanym przez MCKiS Klub NIKO. Gratulacje za odwagę dla naszych maluszków oraz piękny występ.

• 11 Listopada

• Z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przed Polskę dzieci z grupy Stokrotki pod opieką wychowawcy, przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek piękny występ. Z wielką powagą śpiewały patriotyczne pieśni, tańczyły i recytowały. Nie zabrakło również naszego hymnu narodowego zaśpiewanego przez wszystkie przedszkolaki oraz pracowników przedszkola

• DZIECIAKI MLECZAKI

• W ramach akcji,,Dzieciaki Mleczaki", dzieci z grupy Misiow rozmawiały na temat tego skąd się bierze mleko, ułożyły historyjkę obrazkowa i wydoiły krowę

• Serdeczne podziękowania dla Pani Bernadetty Sobiczewskiej za przekazanie klocków JENGA.

Klocki trafiły do każdej z grup i dzięki temu wszystkie przedszkolaki będą cieszyły się tym wspaniałym prezentem.

Dziękujemy również Paniom Angelice Woźniak i Annie Żurawik za zorganizowanie transportu.

Dziękujemy- Dyrekcja, pracownicy oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie

• Ogólnopolski Tydzień Kariery

• W dniach 17-23.10.2022r nasze przedszkole uczestniczyło w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego hasłem przewodnim było "Złap za stery do swojej kariery"

• I MIEJSCE

• Miło nam poinformować,że nasze przedszkolaki z grupy "Misie" zajęły dziś I miejsce w konkursie "Piosenki turystycznej i ekologicznej" organizowanym przez MCKiS i Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej. Zespół "Stokrotki", czyli nasze "maluszki", otrzymał wyróżnienie w tym konkursie za wyraz artystyczny i spontaniczność. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• Dzień Edukacji Narodowej

• Nauczyciel przedszkola w dniu 14 października obchodzi swoje święto ze swoimi przedszkolakami w miejscu pracy. Od rana więc w naszym przedszkolu czuć było atmosferę tego wielkiego święta.

Każda z grup przygotowała coś specjalnego dla wszystkich pracowników przedszkola. Były recytacje, tańce i śpiewy, był nawet breakdance w wykonaniu chłopców z gr III i V.

Życzenia złożone przez panią dyrektor wlały w serca pracowników wiele otuchy i dodały sił do dalszej pracy.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• „Każdy przedszkolak dobrze wie,że kiedy 20 wrzesień zbliża się,od najmłodszego, aż po starszaka,wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20.09.kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Wszystkim przedszkolakom składamy życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

• Ważne informacje

• Przypominamy, że rok szkolny rozpoczyna się 1 września ( czwartek)-w tym dniu nie ma uroczystej akademii, dzieci przyprowadzamy wg składanych deklaracji w godz. 6.00-8.30

• Dzieci należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godziny 8.30
            • Dzieci odbiera się z przedszkola w godzinach: 13.00 - 13.30 (dzieci zadeklarowane na 2 posiłki ) oraz 14.30 - 16.30 (dzieci zadeklarowane na 3 posiłki). Od godz. 13.30 do godz.14.30 przedszkole jest zamknięte.
            • Jeżeli wystąpi konieczność odbioru dziecka w innych godzinach niż jest ono zapisane, należy o tym poinformować podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola w danym dniu.
            • Rodzic ma obowiązek założenia Jaworznickiej Karty Miejskiej w celu codziennej rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu
            • Przy odbiorze dzieci prosimy o okazanie dowodu osobistego dla zweryfikowania tożsamości
          • Witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023

• Szczególnie gorąco witamy dzieci które po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola.

W rozpoczynającym się roku przedszkolnym  2022/2023 wszystkim członkom naszej „przedszkolnej rodziny” życzymy przede wszystkim  zdrowia, spokoju oraz by każdy nadchodzący dzień był czasem pełnym uśmiechów i radości.

.

• Uroczyste zakończenie przedszkola

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej naszych starszaków (gr. IV i V), które odbędzie się 22.06.2022r (środa) o godz.16.00 w Domu Kultury Archetti w Jeleniu.

Prosimy aby dzieci na tę uroczystość były ubrane na galowo i przyszły 15 min wcześniej.

• DZIEŃ DZIECKA

• Wita Was słoneczny ranek,tyle dzisiaj niespodzianek,tyle przygód czeka nas.Pierwszy czerwca ! Wstawać czas !Dzisiaj święto wszystkich dzieci –to szczególny dla nas dzień.Jasne złote słonko świeci,spoza chmur uśmiecha się.Dzisiaj święto wszystkich dzieci. Niech nam pięknie słońce świeci. Wszyscy śmieją się od rana. Każda buzia roześmiana. Czar zabawy dziś panuje. Każde serce się raduje.Oj! Jak ptaszki dziś śpiewają.Tak życzenia Wam składają…

• Wiosno- witamy!

• W dniu dzisiejszym- dokładnie w pierwszym dniu wiosny, nasze przedszkolaki postanowiły ostatecznie rozprawić się z zimą. Zabraliśmy naszą Marzannę na spacer i głośno wołając :MARZANNO, MARZANNO! TY ZIMOWA PANNO! ZIMĘ DZIŚ ŻEGNAMY,A WIOSNĘ WOŁAMY!,wygoniliśmy ją za morze.

Zapraszmy do galerii