• REKRUTACJA

• Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie znajduje się w zakładce REKRUTACJA

Wrunkiem przyjęcia zakwalifikowanego dziecka do przedszkola jest potwierdzenie WOLI ZAPISU.

Druk można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub z sekretariatu.

Wypełniony i podpisany druk należy oddać do przedszkola lub zeskanowany przesłać drogą mailową na adres: przedszkole19@jaworzno.edu.pl

w dniach od 31.03.2021 do 07.04.2021

• 🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚🐰🥚

• WIELKANOCNA PISANKA

26 marca w naszym Przedszkolu odbył się międzygrupowy konkurs plastyczny na Najpiękniejszą Pisankę. Każda grupa przedszkolaków wraz z wychowawcą wykonały przestrzenną pisankę.

I miejsce - "Wielkanocny koszyczek" - Gr. II i "Kurczaczek" - Gr. I

II miejsce - "Sowa" - Gr. VI

III miejsce - "Pisanka piórka" - Gr. V i "Kokardki" - Gr. III

"Misie"

"Tuptusie"

"Smerfy"

"Motylki"

"Biedroneczki"

• Organizacja zajęć

• Szanowni Rodzice !

W poniedziałek 29.03.2021 r.,

w godzinach:

9.00 – 13.00 (grupy poranne)

13.00-16.30 (grupa popołudniowa) ,

zainteresowanym rodzicom nauczyciele grup udzielają informacji, wskazówek, porad dotyczących organizacji pracy zdalnej. Od tego dnia, na platformie Teams w zakładkach będziemy umieszczać materiały edukacyjne na poszczególne dni tygodnia.

Prosimy o zapoznawanie się na bieżąco z informacjami umieszczanymi na stronie internetowej przedszkola oraz na platformie Teams .

• Ważna informacja

• Informujemy, że przedszkola i żłobki zostają zamknięte od 29.03.2021r do 9.04.2021 r. dla wszystkich z wyjątkiem dzieci służb medycznych i mundurowych.

W związku z tym prosimy rodziców pracujących w w/w służbach o zgłoszenie do dnia 26.03.2021r. pobytu dziecka w placówce w celu zapewnienia mu opieki i wyżywienia.

• Liczba wolnych miejsc w rekrutacji 2021/2022

• Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie informuje, że ilczba wolnych miejsc w przedszkolu w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 wynosi 16 do grup rannych oraz 20 do grupy popołudniowej