• Rekrutacja uzupełniająca

• Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie informuje, iż w związku z brakiem wolnych miejsc w przedszkolu, rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2021/2022 nie ogłasza się.

• NARODOWY SPIS POWSZECHNY

Do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
            Nie czekaj, spełnij swój obowiązek przez wakacjami!

Obowiązkową metodą jest samospis internetowy. Wejdź na stronę https://spis.gov.pl/ i wypełnij formularz spisowy.

Dokonując spisu za pośrednictwem aplikacji do samospisu należy wykazać wszystkie osoby, które
            w dniu 31.03.2021 r. o godzinie 24:00 mieszkały pod danym adresem. Wszystkie dodane i prawidłowo spisane osoby są
            zwolnione z obowiązku samospisu. Oznacza to, że osoby te nie muszą samodzielnie logować się do aplikacji spisowej, aby dokonać samospisu.

Spisanie się przez Internet daje możliwość wzięcia udziału w Loterii i wygranie atrakcyjnych nagród!

Przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Loterii trwa do 7 lipca 2021 r. Im szybsze zgłoszenie do udziału w Loterii, tym większa szansa na wygraną!

Jeżeli nie masz dostępu do komputera/Internetu zadzwoń na infolinię: 22 279 99 99 i spisz się przez telefon lub odwiedź najbliższy urząd gminy, gdzie na czas trwania spisu, urzędy gmin przygotowały specjalne miejsca do spisania się przez Internet. Stanowisko do samospisu dostępne jest również
            w siedzibie Urzędu Statystycznego w Katowicach (po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem 32 77 91 233).

Jeśli nie spiszesz się przez Internet ani przez telefon, skontaktuje się z Tobą rachmistrz telefonicznie dzwoniąc z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99, aby przeprowadzić spis. Zgodnie z ustawą nie możesz odmówić mu przekazania danych. Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.

Możesz potwierdzić tożsamość rachmistrza spisowego, dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99 lub sprawdzając na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/.

Pamiętaj, że udział w spisie to Twój obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Odmowa udziału w spisie powszechnym grozi karą grzywny na podstawie art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Nie obawiaj się o swoje dane. Są u nas bezpieczne, ponieważ chroni je tajemnica statystyczna. Dane jednostkowe zbierane i gromadzone w badaniach przeprowadzanych w ramach statystyki publicznej są poufne i podlegają szczególnej ochronie. Pracownicy statystyki publicznej są zobowiązani do przestrzegania tajemnicy statystycznej.

Chcesz sprawdzić, o co pytamy w spisie? Zapoznać się z ustawą spisową?
            Wejdź na
            https://spis.gov.pl/ i bądź na bieżąco!

• SPOTKANIE Z PIŁKARZEM PGE FKS Stal Mielec - Grzegorzem Tomasiewicz

• Serdeczne podziękowania dla piłkarza Grzegorza Tomasiewicz za rozwijanie

w przedszkolakach nawyków sportowych i zdrowotnych, super piłkarską rozgrzewkę, zabawy i gry oraz niespodziankę w postaci piłki nożnej i koszulki Stal Mielec oraz słodkości.

Tuptusie Serdecznie Dziękują

• Jaworzno, 01.06.2021r

Serdeczne podziękowania

dla grupy „Motocykliści Jaworzno”

za słodycze z okazji Dnia Dziecka oraz za to, że przedszkolaki

mogły poczuć się jak prawdziwi motocykliści.

Dzieci, Dyrektor oraz pracownicy

Przedszkola Miejskiego nr 19

w Jaworznie

• Jaworzno, 1.06.2021r

Serdeczne podziękowania

dla Pani Pauliny Pukło za wspaniałą atrakcję z okazji Dnia Dziecka.

Dzięki niej ten dzień stał się dla dzieci jeszcze bardziej atrakcyjny i pełen wrażeń.

Dzieci, Dyrektor oraz pracownicy

Przedszkola Miejskiego nr 19