• NOWY ROK PRZEDSZKOLNY

• Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 1 września (środa);
            • Dzieci należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godziny 8.45
            • Dzieci odbiera się z przedszkola w godzinach: 13.00 - 13.30 (dzieci zadeklarowane na 2 posiłki ) oraz 14.30 - 16.30 (dzieci zadeklarowane na 3 posiłki). Jeżeli wystąpi konieczność odbioru dziecka w innych godzinach niż jest ono zapisane, należy o tym poinformować podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola w danym dniu.
            • Rodzic ma obowiązek założenia Jaworznickiej Karty Miejskiej w celu codziennej rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu.

Bardzo prosimy o wydrukowanie i wypełnienie ankiety wstępnej kwalifikacji (zał nr 1)

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, gdzie na bieżąco będą pojawiały się informacje o przewidywanych zebraniach oraz dokumenty do wypełnienia.

Prosimy o zapoznanie się z procedurą COVID-19

Procedura_bezpieczenstwa_Covid_19(1).odt