• JBO- DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy każdej osobie która oddała głos na projekt Pani Anny Żurawik „Doposażenie placu zabaw przy PM19 w Jeleniu” - dzięki Wam udało się i dzieci z naszego przedszkola oraz każde inne będą mogły cieszyć się już wkrótce nowymi atrakcjami na placu zabaw. Zdobyliśmy aż 800 głosów.

• Rada Rodziców

• Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie prosi o wpłatę na Radę Rodziców do dnia 25.10.2021r

Pierwsze dziecko w przedszkolu- 45 zł

Drugie dziecko w przedszkolu- 37 zł

Wpłaty proszę dokonywać do skarbników rad oddziałowych

Przewodnicząca Rady Rodziców

• Quest "GEOsfera spacer po dnie triasowego morza"

• Szanowni Rodzice, Nauczyciele,

Drodzy Uczniowie,

Oddajemy do Waszej dyspozycji gotowy Quest "GEOsfera spacer po dnie triasowego morza". Quest to rodzaj gry terenowej łączącej dobrą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu z nauką. Nasz quest powstał przy zaangażowaniu wielu osób i chyba dlatego jest tak ciekawy. GEOsfera to ulubione miejsce mieszkańców Jaworzna ale gwarantujemy, że dopiero idąc jego ścieżkami wraz z questem odkrywa się prawdziwe skarby. I do tego właśnie zachęcamy w czasie zajęć w szkole czy przedszkolu oraz podczas rodzinnych wycieczek.

Darmowe ulotki do przejścia trasy znajdują się w punkcie informacji turystycznej Miejskiej Bibliotek Publicznej w Jaworznie, Wydziale Edukacji UM w Jaworznie oraz w pawilonie GEOsfery.

Zostały również przekazane do wszystkich placówek oświatowych na terenie całego miasta.

Trasa jest dostępna również w aplikacji QUESTY - wyprawy odkrywców.

Warto dołączyć do społeczności miłośników odkrywania z questami naszego pięknego kraju, zalogować się na https://questy.org.pl/.

Aktualnie dostępnych jest ponad 550 tras o tematyce historycznej czy przyrodniczej w tym nasza "GEOsfera spacer po dnie triasowego morza".

Zapraszamy!

Donata Dzimińska-Bizub

Tomasz Nowak

Twórcy Questa