• Ważne informacje

• Przypominamy, że rok szkolny rozpoczyna się 1 września ( czwartek)-w tym dniu nie ma uroczystej akademii, dzieci przyprowadzamy wg składanych deklaracji w godz. 6.00-8.30

• Dzieci należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godziny 8.30
            • Dzieci odbiera się z przedszkola w godzinach: 13.00 - 13.30 (dzieci zadeklarowane na 2 posiłki ) oraz 14.30 - 16.30 (dzieci zadeklarowane na 3 posiłki). Od godz. 13.30 do godz.14.30 przedszkole jest zamknięte.
            • Jeżeli wystąpi konieczność odbioru dziecka w innych godzinach niż jest ono zapisane, należy o tym poinformować podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola w danym dniu.
            • Rodzic ma obowiązek założenia Jaworznickiej Karty Miejskiej w celu codziennej rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu
            • Przy odbiorze dzieci prosimy o okazanie dowodu osobistego dla zweryfikowania tożsamości
          • Witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023

• Szczególnie gorąco witamy dzieci które po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola.

W rozpoczynającym się roku przedszkolnym  2022/2023 wszystkim członkom naszej „przedszkolnej rodziny” życzymy przede wszystkim  zdrowia, spokoju oraz by każdy nadchodzący dzień był czasem pełnym uśmiechów i radości.

.